Посольство України в Японії: з увагою до питань Чорнобиля

    Представники неурядової громадської організації Японський фонд майбутніх поколінь і його очільник Джунічі Ковака 26 квітня в Токіо взяли участь у заходах з нагоди 36-х роковин Чорнобильської катастрофи. На зустрічі з радником-посланником Посольства України в Японії Олександром Семенюком запрошені громадські діячі мали змогу не лише подякувати дипломатам і партнерам фонду за увагу до ініціатив відомого Японського проєкту, а й запропонували можливі способи надання допомоги Україні в подоланні наслідків геноциду, який нині вчиняє сусідня держава-терорист.

 

  Олександр Семенюк вручив японському другові України, редакторові друкованого видання, що пише про безпеку харчових продуктів та життя, диплом і відзнаку міжнародної громадської організації. Ця відзнака – за героїзм і жертовність у подоланні наслідків Чорнобильської катастрофи, активну участь у міжнародному русі за безпечний прогрес та майбутнє Людства. Своєю чергою Джунічі Ковака, подякувавши, висловив щиру підтримку боротьби героїчного народу України в розв’язаній Москвою війні.

 

 

Партнери Японського фонду майбутніх поколінь ВБФ «Журналістська ініціатива» і Національна спілка журналістів України вітають колегу-редактора з відзнакою, яка засвідчує важливість внеску, що його вже понад 10 років роблять Джунічі Ковака та його однодумці, допомагаючи українським «чорнобильцям».

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»

 

Фото: Українська громада