Про журналістські ініціативи й можливості інформує НСЖУ

У нинішні важкі часи Національна спілка журналістів України прагне максимально допомагати колегам у біді. Про ініціативи й можливості НСЖУ щодня інформує через свій сайт і основний канал оперативного інформування – SPILKA news – https://t.me/spilkanews (за повідомленнями НСЖУ).

 

Спілка пропонує журналістам підписатися на телеграм канал! https://t.me/spilkanews

 

На сайті Європейської федерації журналістів опубліковано заклик голови НСЖУ Сергія Томіленка підтримувати українських журналістів.

 

Публікація англійською на сайті ЄФЖ: https://europeanjournalists.org/blog/2022/05/03/wpfd-a-message-from-our-affiliates-in-ukraine/

 

Публікація на сайті НСЖУ: https://nsju.org/novini/tomilenko-nash-obovyazok-pidtrymaty-koleg-yaki-viddani-profesiyi-ta-ye-prykladamy-muzhnosti-dlya-nas/

 

Цитата із заклику про допомогу українським журналістам:

 

«Чим може підтримати цивілізований світ українських журналістів та медіа?

 

Максимальна і оперативна допомога із засобами захисту – бронежилети й шоломи з брендом «press», тактичні аптечки першої допомоги (вже починається третій місяць війни, а засобів недостатньо).

 

Запровадження спеціальних фінансових програм підтримки евакуйованим журналістам і медіа (прихисток, гуманітарна допомога для виживання та розгортання роботи медіа на новій території).

 

Запровадження спеціальних програм економічної підтримки українських локальних та національних медіа і журналістів, зокрема запровадженням програм фінансування зарплат журналістів – аби колеги залишалися у професії.

 

Допомога й розвиток Центрів взаємодопомоги журналістів всередині України. Приклад – Центри журналістської солідарності Національної спілки журналістів України. Цю мережу підтримують Європейська й Міжнародна федерації журналістів.

 

Розвиток спеціальних програм професійного прихистку українських журналістів у Європі, Сполучених Штатах та демократичних країнах світу (перша урядова програма для журналістів втілена у Косові).

 

Підтримка у створенні українських медіа для біженців.

 

ЖУРНАЛІСТИ ВАЖЛИВІ!

 

Джерело: НСЖУ