Японці зроблять внесок у Фонд пам’яті загиблих журналістів

  Японець Джунічі Ковака, знаний послідовним, більш як 10-річним втіленням в Україні соціального Японського проєкту, повідомив Національній спілці журналістів України, що зробить грошовий внесок у Фонд пам’яті загиблих журналістів, який започаткувала НСЖУ (кошти підуть на допомогу родинам журналістів, що загинули внаслідок повномасштабного російського вторгнення в Україну). Крім того, щирий друг України, нагадаємо, закликає ввести «репараційні тарифи на російську торгівлю».


«Держава-агресор руйнує міста й села, винищує цивільне населення та спричиняє енергетичну та продовольчу кризу. Введення репараційних тарифів дасть змогу дістати компенсації та реституційні кошти від росії, яка не припиняє своєї загарбницької війни в Україні», – написав японський колега, редактор журналу. Джунічі Ковака та його однодумці в час війни всіляко підтримують своїх партнерів у Києві.

 

На рахунок Фонду пам’яті загиблих журналістів, нагадаємо, прийматимуть пожертви «від українських та зарубіжних медіа, журналістських та інших громадських організацій, фондів та установ, окремих громадян». Рішення про виплату ухвалюватиме секретаріат НСЖУ за поданням комісії з призначення допомоги.

 

Контролюватиме діяльність фонду спостережна рада, до складу якої запропоновано ввести авторитетних журналістів, серед них Ольга Мусафірова, Микола Семена, Сергій Шевченко та інші медійники.

 

Реквізити Фонду пам’яті загиблих журналістів:


отримувач: Національна спілка журналістів України

номер рахунку UA703052990000026002000114500

ЄДРПОУ 00027140

АТ КБ «ПриватБанк»

МФО банку 305299

призначення платежу: Благодійна допомога для родин загиблих журналістів

 

Від дій російських окупантів в Україні на цей час загинули понад два десятки журналістів.

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»