Журнал "Журналіст України": "Найкращий подарунок до ювілею..."

Вийшов у світ перший у 2013 році номер журналу "Журналіст України", одна з публікацій якого розповідає про книжку як найліпший дарунок до ювілею працівникові преси. Мова йде про видання, презентоване у Києві та Криму, "Золоте перо. Людмила Мех". До речі, на прохання Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського*, ВБФ "Журналістська ініціатива" передасть на доброчинних засадах в обмінний фонд цього головного науково-інформаційного центру країни додаткову кількість примірників книжки. З публікацією ж періодичного друкованого видання Національної спілки журналістів України в рубриці "Книги журналістів" можна ознайомитися вже зараз, натиснувши на ілюстрацію і збільшивши (відкривши) зображення, або зазирнувши в розділ "У дзеркалі преси" на нашому сайті.

 

 Ось лише дві цитати зі статті, яку підготувала головний редактор "ЖУ", заслужений журналіст України Віра Черемних:

 

"...тим, хто брав участь у різноманітних заходах очолюваних Л. Г. Мех громадських організацій, наприклад, в журналістських автопробігах "Дорога до Криму: проблеми та перспективи", всеукраїнських семінарах "Культура мови культура нації", вельми цікаво було б і дізнатися про подробиці з життя Людмили, і осягнути значущість зробленого нею для розвитку національної журналістики".

 

"Тепер про діяльність нашої колеги, про її долю, характер і принципи дізнається завдяки книзі ще більше сучасників, а прийдешні покоління, можливо, будуть вивчати історію української журналістики і завдяки цьому виданню".

 

Прес-служба ВБФ "Журналістська ініціатива" 

 

__________________

* Довідка з "Вікіпедії" (рос.): Национальная библиотека — библиотека, специально созданная правительством страны в качестве хранилища особенно ценной информации об этой стране.