Футбол: перший всеукраїнський турнір журналістів

Перший всеукраїнський турнір з футболу серед команд засобів масової інформації пройде в День Києва – 25 травня 2013 року – в столиці на базі ДЮСШ № 15 (м. Київ, вул. Якубовського, 7-а). В оргкомітеті змагань є і двоє представників ВБФ «Журналістська ініціатива» – це заслужені журналісти України Віктор Шпак і Сергій Шевченко (останньому доручено очолити мандатну комісію турніру, який організовує Національна спілка журналістів України у співпраці з Федерацією футболу України, Федерацією футболу м. Києва, Асоціацією аматорського футболу України, ДЮСШ № 15). Запрошуємо вболівальників підтримати учасників спортивного свята.

 

«Організатори впевнені, що футбольні баталії сприятимуть пропаганді занять спортом і фізичною культурою як у лавах працівників преси, так і в ширшому колі любителів активного відпочинку, – зазначає член оргкомітету Юрій Бондар. – Основні ж завдання турніру – популяризація професії, аматорського футболу та здорового способу життя, зміцнення товариських стосунків у колективах, формування збірної команди журналістів України».

 

Щонайменше 12 команд з різних регіонів країни (Харків, Луцьк, Кривий Ріг, Кам’янець-Подільський та ін.) виявили бажання поборотися за чемпіонські лаври. У змаганнях беруть участь гравці віком від 18 років – працівники редакцій та інших підрозділів засобів масової інформації (допускається участь збірних команд, які делеговані регіональними організаціями НСЖУ або іншими громадськими об’єднаннями ЗМІ).

 

Положення про турнір погоджено з Федерацією футболу м. Києва, президент якої Ігор Кочетов, до речі, не вперше активно підтримує спортивні ініціативи журналістів. Є всі підстави сподіватися, що ці змагання стануть традиційними: переможець здобуде перехідний кубок. Нагородами для чемпіона 2013 року і команд-призерів стануть також дипломи, а всіх гравців команд, що посядуть 1–2 місця, буде відзначено медалями (їх виготовлено з нагоди визначного ювілею – 100-річчя київського футболу). Передбачено також призи в кількох номінаціях – найкращому гравцеві турніру (а також воротареві, тренерові), наймолодшому учасникjові змагань. Як зазначає голова творчої Спілки Олег Наливайко (він же очолює оргкомітет), матимуть учасники команд і грамоти від НСЖУ.

 

Інформаційну підтримку турніру забезпечують редакції кількох телевізійних каналів, друкованих ЗМІ, Співдружність інформаційних видань України тощо. Є намір видрукувати спецвипуск футбольної газети за підсумками заходу. До слова, громадські організації, які очолює Людмила Мех (ВБФ «Журналістська ініціатива» і ВАКЖ), крім всебічного організаційно-інформаційного сприяння, роблять свій внесок і в призовий фонд змагань.

 

Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива»