Про кращих доброчинців

Наглядова Рада Національного рейтингу благодійників, до складу якої увійшли представники компаній PricewaterhouseCoopers (PwC Ukraine), Baker & McKenzie, український соціолог, директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна, влітку 2013-го назвала переможців за результатами минулого року в трьох номінаціях: благодійник-компанія, благодійник-благодійний фонд чи організація, благодійник-фізична особа. Найкращих визначали на основі документально підтверджених фінансових показників витрат на благодійництво. Серед юридичних осіб третю позицію посів лідер у виробництві цукру в Україні Агропромхолдинг «Астарта-Київ», який очолює його засновник і генеральний директор Віктор Іванчик.

 

Рейтинг є спільною ініціативою ГО «Соціально відповідальне суспільство», Українського форуму благодійників у партнерстві з журналом «Hallmarker». Загалом учасниками рейтингу були 59 організацій, компаній і фізичних осіб. Фонд «Журналістська ініціатива», один з проектів якого цьогоріч також дістав підтримку керівництва холдингу «Астарта-Київ», щиро вітає колектив компанії та зичить йому нових успіхів і звершень як у діловій сфері, так і на ниві доброчинності.

 

До речі (додано 18.11.2013): Вітаємо віце-президента Української аграрної конфедерації, генерального директора агропромхолдингу “Астарта-Київ” Віктора Іванчика з державною нагородою - орденом "За заслуги" III ступеня.

Відповідний указ “Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу” № 634/2013 розміщений на сайті Президента України.

Орденом “За заслуги” III ступеня Віктора Іванчика нагороджено за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства.