Творчий конкурс запоріжців у час війни

  Запорізька обласна організація НСЖУ в червні цього року підбила підсумки творчого конкурсу "І серце, і життя віддам за Україну". Оголошено переможців і призерів у трьох номінаціях, а також спеціальною відзнакою вшановано ветерана журналістики Едуарда Бобровицького  (до речі, він учасник багатьох акцій ВАКЖ і ВБФ «Журналістська ініціатива» на початку 2000-х років).

 

Конкурс у номінації "Краще фото" вирішено продовжити до 8 вересня – Всесвітнього дня солідарності журналістів, бо переглянути й оцінити величезну кількість світлин за короткий час неможливо.

 

Голова Запорізької обласної організації НСЖУ Наталія Кузьменко розповіла, що в конкурсі взяли участь 25 журналістів, серед них запоріжці, які зараз живуть і працюють за кордоном або в інших областях України.

 

У номінації "Краще есе" переміг ветеран журналістики Микола Бордюжа, який нещодавно відзначив 75-річний ювілей. Друге місце посів Валентин Терлецький, третє – у Інеси Атаманчук.


У номінації "Кращий нарис" перемогла Вікторія Горбатко, яка змогла евакуюватися з Бердянська до Запоріжжя, а згодом дізналася, що її будинок у приморському місті зруйнувала ворожа БМП. Друге місце в Олени Шевчук за серію нарисів про Запорізький військовий госпіталь. Третє – у Віталіни Дорошенко.

 

У номінації "Кращий поетичний твір” переміг Пилип Юрик, автор книжки “Чхаю на Пупу", яку він презентував на 100-й день рашистської агресії проти України в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Друге місце у ветерана журналістики, автора більш як 20 книжок Жана Кучмія. Третє – в молодого автора, поета Володимира Віхляєва.

 

Едуард Бобровицький здобув спеціальну відзнаку за його «Хроніки війни» як своєрідний літопис трагічних і героїчних подій у нашій країні, що тривають від 24 лютого 2022 року.

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»

 

Фото Запорізької ОО НСЖУ