ФК «Динамо» (Київ) передав на фронт бойовий пікап

  Уже майже рік триває кровопролитна війна в нашій країні. Мужні воїни, які боронять рідну землю від окупантів, щоденно потребують нашої з вами підтримки задля наближення Перемоги. Футбольний клуб «Динамо» (Київ) намагається оперативно реагувати на запити військових частин і підрозділів, фінансує й передає життєво необхідні речі на фронт для ЗСУ, повідомляє сайт fcdynamo.com

 

Із черговим запитом до «Динамо» звернувся командир військової частини А4049, який потребував бойового автомобіля. Представники клубу в короткі терміни знайшли машину, яка відповідала запиту, й доставили до Києва. І сьогодні на ній від стадіону імені Валерія Лобановського вирушили на фронт, у гарячу точку, четверо бійців з позивними «Динамо», «НАТО», «Рембо» та «Маестро».

 

  Олексій Семененко, віцепрезидент ФК «Динамо» (Київ):  «Читачі офіційного клубного сайту, певно, знають, що на фронті воює солдат із позивним «Динамо» – це мій давній товариш Сергій Філіпенко, якому далеко за 50 років. Під час війни наші воїни мають щоденні потреби, і «Динамо» (Київ) намагається допомагати – від президента клубу до пересічного працівника. Роблячи це від щирого серця та вважаючи це для себе за честь.

 

Якось я розмовляв з одним із футболістів «Динамо», і він сказав таке: «До війни вболівальнику було за честь сфотографуватися з популярним футболістом. А зараз нам, гравцям, за честь зробити фото з військовими, які боронять рідні землі від окупантів». Так ось зараз я маю за честь, виконуючи доручення президента Ігоря Суркіса, передати вам ключі від цього автомобіля.

 

Буквально кілька слів – про історію цього автомобіля. Командир частини, знаючи про те, що один з його підлеглих із позивним «Динамо» має дружні стосунки з нашим клубом, написав офіційного листа з проханням придбати бойовий пікап. І адресував своє звернення чомусь на ім’я капітана команди Сергія Сидорчука. Я показав цього листа також і президентові клубу, і Ігор Михайлович у притаманному йому стилі відреагував миттєво, доручивши негайно знайти потрібну машину. І додавши, що витрати на її придбання візьме на себе. Коли ж я запитав, а як же Сидорчук, президент сказав: «Може теж долучитися, але це має бути його вибір».

 

Вибір Сергія був очікуваний – капітан одразу виділив певні кошти. Так само, даруйте за нескромність, зробив і я. Але невдовзі й ця сума збільшилася: під час мого нещодавнього відрядження до Кувейту, де, крім іншого, була презентована книга про Валерія Лобановського арабською мовою, про нашу ініціативу дізнався Надзвичайний і Повноважний Посол України в цій країні Олександр Балануца і висловив бажання приєднатися до нас. Завдяки такому спільному внеску вдалося довести технічний стан машини до ідеального, доукомплектувати, перефарбувати її в камуфляжний колір, а також закупити різноманітні харчові продукти й цигарки для військовиків.

 

Тому вийшов ось такий дипломатично-футбольний автомобіль – своєрідний символ того, як ми, українці, єднаємося навколо спільного лиха і як ми завжди готові прийти на допомогу одне одному. Це і є запорука наших перемог».

 

Сергій Філіпенко, військовик ЗСУ з позивним «Динамо»: «Дякуємо нашому улюбленому клубу, за який ми вболіваємо із самого дитинства, і насамперед – його президентові Ігорю Суркісу. Знаємо, що київське «Динамо» допомагало нам, коли ми перебували під Бахмутом, відправивши нам бензопили, генератори, багато чого іншого. Постараємося не підвести, обов’язково розбити й вигнати з наших земель цих рашофашистів. Усе буде Україна!»

 

  Також бійці ЗСУ не залишилися без особистих подарунків – зокрема, кожен із них був посвячений у почесні динамівці з врученням відповідної клубної атрибутики. Своєю чергою військовики пообіцяли докласти всіх зусиль, аби зробити 2023-й переможним роком для всієї України.

 

За мить футбольно-дипломатичний автомобіль з номерами «Динамо» та четвіркою справжніх Героїв узяв курс до місця своєї сьогоднішньої дислокації на лінії фронту.

 

Джерело: fcdynamo.com