Куточок чудової природи відвідали журналісти в прифронтовому Запоріжжі

    Запорізький міський дитячий ботанічний сад особливо чудовий навесні, коли милуватися унікальною рослинністю можна не лише в закритих оранжереях, а й на всій території. Нині красоти ботанічного саду оглядали журналісти з тимчасово захоплених регіонів, яких прихистив Центр журналістської солідарності Запорізької обласної організації НСЖУ. До них приєдналися ветерани запорізьких засобів масової інформації.

 

Запорізький міський дитячий ботанічний сад заснували 1958 року. Там вчителі проводили практичні заняття з біології для школярів – саме тому й дістав назву «дитячий».

 

  Зараз сад має площу 15 га й налічує понад чотири тисячі рослин. В оранжереях чудово почуваються тропічні бананові пальми, кактуси. Особливо вражає зеленим царством новий зимовий сад. А в дендропарку приваблює граціозністю чорна сосна, зачаровують ніжно-рожеві квіти магнолії. Милують око і звичні для нас тюльпани. Їх у ботанічному саду кілька мальовничих клумб.

 

Запорізький дитячий міський ботанічний сад – єдиний такий в Україні. Він входить до Асоціації ботанічних садів України і вважається гарним місцем відпочинку. Переконалися в цьому й журналісти під час екскурсії та прогулянки алеями саду. Незабутнім враженням і приємному відпочинку посприяла погода – день був сонячний і теплий.

 

Ніна Деркач, журналістка Запорізького радіо

 

м. Запоріжжя