Історія, яку не маємо права забути

    У День волонтера, напередодні дорогих серцю українця свят – Дня Збройних сил України і Дня святого Миколая – Володимир Ісаєв з Рівного записав інтерв’ю з Сергієм Шевченком, автором книжки «Імперія терору», яка цьогоріч відзначена першою премією літературно-наукового конкурсу в США.

 

Ознайомитися з 50-хвилинною програмою, вміщеною на сторінці в соцмережі, можна ознайомитися за наданими нижче посиланнями.

 

Книжка “Імперія терору” здобула перше місце в літературно-науковому конкурсі Фундації при Українському вільному університеті в Нью-Йорку (США). Це збірка історичних нарисів і статей, які розвінчують радянські та російські міфи про політичний терор в СССР, Голодомор-геноцид тощо.

 

  Автор ґрунтовного дослідження проводить історичні паралелі й пов’язує «події минулого з атаками на Україну в нинішньому столітті». Щоб глибше пізнати механізми Великого терору, йому неодноразово доводилося бувати на так званому полігоні тортур, жахів і смерті. Історія, яку не маємо права забути.

 

Григорій Вакар, українськи письменник, поет-футурист: його спочатку розстріляли, а через 32 роки скасували постанову трійки – не винен…

 

Про трагізм долі українського глухонімого поета Олекси Влизька. Про список розстріляних українців у Сандормосі. На скайп-зв’язку з Косова – Сергій Шевченко, дослідник соловецької трагедії, автор двокнижжя “Соловецький реквієм” та “Імперія терору”, письменник-публіцист, заслужений журналіст України.

 

У запису:

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100035032516887

 

Ютуб на сторінці Володимир Ісаєв

https://www.youtube.com/channel/UCkNgZ1JVTek_1Gqcz4kdLNA

Інстаграм https://www.instagram.com/555volod77/

Телеграм https://t.me/RadioUnperson

Твіттер Володимир Ісаєв

https://twitter.com/rK26VVfIhu0nsAm

ТікТок user698009 Володимир

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»