Національний конкурс «Благодійна Україна-2023»: цьогоріч подано 1604 заявки

  Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» повідомив, що цьогоріч на конкурс «Благодійність на захисті України» подано 1604 заявки. Переможців визначатимуть у 21 основній, трьох індивідуальних та трьох спеціальних номінаціях, одна з них – «Медіа і доброчинність».

 

У колективні номінації надійшло 1368 заявок, в індивідуальні – 172, у спеціальні – 64. Найбільше заявок подано в номінації «Колективне волонтерство» (162), «Доброчинність у соціальній сфері» (162), «Доброчинність у захисті України» (154). У спеціальну номінацію «Народний доброчинець» надійшла 31 заявка. Серед претендентів на перемогу в конкурсній номінації «Медіа і доброчинність» є представники Запорізької, Київської, Харківської областей.

 

До інформаційної кампанії висвітлення подій у межах проведення 17-го Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» долучилися Громадське радіоespreso.tv  та сайт міста Новини Києва – 44.ua. Багаторічний інформаційний партнер цього конкурсу – Ресурсний центр ГУРТ: Портал змінотворців.


Лавреатів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» (трійку переможців у кожній з номінацій) запросять на церемонію нагородження, яка пройде у 20-х числах червня 2024 року, повідомив сайт blagoukraine.org.

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»