З Днем журналіста!

      Сердечні вітання колегам із професійним святом – Днем журналіста!

 

"У непрості часи, які переживає наша країна, важливою для суспільства була й залишається правда. А довіра суспільства – найбільша нагорода за високий професіоналізм, чесну й неупереджену позицію журналістів, уміння протистояти викликам ворожої пропаганди сусідньої держави-агресора", – цими словами на сайті фонду ми зверталися  до колег-медійників з нагоди професійного свята – Дня журналіста 2019 року (це було п'ять років тому, а  написано, наче сьогодні!..).

 

Хай же в нашому житті, в нашій рідній Україні не роками вимірюються присутність держави-агресора! Хай згинуть наші воріженьки з їхніми пропагандистськими та збройними потугами скоювати воєнні злочини та вчиняти геноцид українського народу! Для цього – наближаймо Перемогу над тимчасовими окупантами! Допомагаймо своїй Вітчизні й нашим героям-оборонцям на інформаційному полі!

 

        Хай і далі чеснотами в професійній діяльності преси як в Україні, так і в усьому демократичному світі будуть честь, правда, корпоративна солідарність, взаємна підтримка та журналістська ініціатива!

 

Добра й щастя всім колегам, хто нині в строю і хто на волонтерському фронті! Журналісти – важливі! Слава Україні!

 

Правління й наглядова рада ВБФ "Журналістська ініціатива"

 

На світлинах: професійний журналіст з Донеччини, захисник України Олег Зонтов; киянин, член правління фонду, журналіст АрміяInform Євген Букет; медійники-однокашники Наталія Черешинська (Київ) і воїн Віктор Ожогін (Дніпро); газета "Ми з України!; активістки фонду й НСЖУ Валентина Душок (Черкаси), Марина Тепленко (Вінниця) під час вручення їм відзнак у Києві.