Запрошуємо до проведення круглих столів, прес-клубів, прес-конференцій та участі в журналістських ралі й автопробігах

Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива» пропонує компаніям, організаціям, установам, громадським і благодійним організаціям співпрацю з організації та проведення прес-конференцій, круглих столів, прес-клубів та їх виїзних засідань. За майже семирічне існування Фонду було проведено понад 470 прес-конференцій. Фонд співпрацює з багатьма відомими вітчизняними й іноземними компаніями, підприємствами, громадськими організаціями, органами державного самоврядування та політичними діячами.

Фонд об’єднує представників понад 200 засобів масової інформації та журналістських організацій. Представництва ВБФ «Журналістська ініціатива» є в кожній області України.

У 2003 році за вагомий внесок у розвиток української журналістики, активне формування позитивного іміджу України як демократичної держави Фонд нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, а керівництво ВБФ «Журналістська ініціатива» впродовж останніх трьох років – почесними відзнаками Асамблеї ділових, наукових і творчих кіл України.

Фонд будує свою діяльність на основі співпраці з іншими журналістськими об’єднаннями, зокрема Центром вільної преси, Академією Української преси, Всеукраїнською асоціацією парламентських журналістів, Спілкою кабельного телебачення України, Співдружністю працівників інформаційних видань України, Всеукраїнським автомобільним клубом журналістів.

Зазвичай у прес-клубі беруть участь від 55 до 100 представників ЗМІ, визначених замовником. Фонд співпрацює також із центральними засобами масової інформації, які можуть бути запрошені на прес-конференцію за окремою домовленістю.

Можливе виготовлення й тиражування базового сюжету та статті, які потім розсилаються для розміщення у необхідних ЗМІ.

Умови проведення прес-конференції можуть обговорюватися.

Крім проведення прес-клубів у Києві Фонд часто практикує організацію виїзних прес-клубів, був основним організатором Всеукраїнського автопробігу «Схід – Захід: разом назавжди», 10-й рік поспіль проводить міжнародні ралі журналістів «Київська осінь».

У День журналіста 6 червня стартує X Міжнародний журналістський автопробіг «Дорога до Криму: проблеми та перспективи», який є неодноразовим переможцем відкритого творчого конкурсу журналістів «Срібне перо» в номінації «Журналістська акція року».

Для спонсорів є можливість участі в організації міжнародних ралі журналістів «Київська осінь-2008», які відбудуться на Хрещатику 25–26 жовтня. Зараз у розробці спільно з Міжнародним Альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні, Всеукраїнською мережею людей, що живуть з ВІЛ, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту проект проведення чотирьох турів Всеукраїнського мотоавтопробігу «Стоп-СНІД-2008». Перший етап стартуватиме 18 травня, в день Пам’яті людей, що загинули від СНІДу.

Серед запланованих акцій на I квартал:

прес-конференція в корпорації «Богдан»;
участь у висвітленні роботи Конгресу ділових, наукових і творчих кіл України;
організація Всеукраїнського семінару для працівників регіональних друкованих ЗМІ з проблем культури ділового мовлення (відбудеться в Черкасах).

Контакти:
8 (044) 239-10-14 (багатоканальний телефон)
8-050-312-31-07 (моб.)
e-mail: [email protected]