Новорічні листівки солідарності буде передано Романові Сущенку

Нагадаємо, слова підтримки й привітань з нагоди новорічних свят працівники преси адресували своїм колегам у межах акції «Новорічна листівка солідарності», ініційованої Національною спілкою журналістів України.

 

Листівки для Романа Сущенка, на прохання НСЖУ, писалися російською мовою, позаяк тексти переглядатимуть співробітники служби виконання покарань країни -агресора.

 

У перекладі українською наведемо деякі витяги з листівок солідарності, адресованих Романові, який перебуває в неволі на території РФ.

 

«..Хай добрі звістки з Батьківщини будуть Вам бальзамом на душу й допомагають подолати всі труднощі й негаразди! Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу та головне – якнайшвидшого щасливого повернення до рідних, друзів, колег в Україну, яку гаряче любите!

Бог милостивий і буде явлена Його ласка. Віримо. Чекаємо.

Міцно тиснемо руку!

З глибокою повагою і сердечним привітом з Києва Людмила Мех, президент ВБФ «Журналістська ініціатива», Сергій Шевченко, секретар Національної спілки журналістів України».

 

 

«Дорогий Романе, перш за все, хочу побажати вам ніколи не здаватися. Будьте сильним і вірте, що все буде добре. У вас, у мене, у кожного, і, звичайно, в країні в цілому. Хай у новому році все налагодиться й запанує мир. Романові Сущенку від журналістки «12 каналу» Ковальчук Анастасії» (м. Луцьк).

 

«Дорогий Романе! Ми не були знайомі особисто, але тепер у мене таке відчуття, що і Вас, і Вашу родину я знаю багато років. І як близькому другові бажаю в Різдвяні дні відчути тепло й любов рідного дому. Хай усі печалі залишаються в минулому, мужності Вам, витримки і здоров’я.

Упевнена, що в Вашому житті буде ще дуже багато творчої, журналістської роботи і радісних днів. З Новим роком! Ольга Куліш, секретар НСЖУ, «12 канал».

 

«Шановний пане Романе! Я, Удодова Тетяна, переселенка з Луганська, хочу висловити слова вдячності та підтримки. Пишаюся вами і дякую за все, що ви зробили для нашої Батьківщини. Приймайте мої вітання! Щасливого Нового року. Нехай він стане переможним для всіх нас. Слава Україні!».

 

«…Дуже за Вас непокоїмося, молимося. Ви для нас приклад високого професіоналізму, витримки й мужності. Бережіть себе!.. Від усього творчого колективу газети «Запорізька правда» головред Наталія Зворигіна» (Запоріжжя).

 

«…Бажаю в переддень новорічних свят мужності, витримки та якнайшвидшого визволення! Тютюнник Л. М., директор Телерадіоорганізації «Булава», Херсон».

 

«…Бажаю Вам добра, тепла дружніх сердець, любові близьких, здоров’я. З глибокою повагою Ірина Григорьєва, м. Краматорськ».

 

Надійшли також листівки солідарності Романові Сущенку з таких обласних центрів, як Тернопіль (Зоряна Замкова, сайт «Про Те»; Антоніна Брик, газета «Наш день»), Кропивницький (Оксана Рибченкова, головний редактор газети «Народне слово»), Суми (Володимир Петрик, газета «Ярмарок») та з інших міст.

 

Листівки, які надійшли і ще надійдуть, НСЖУ передасть рідним Романа Сущенка, а далі побажання й вітання прочитає сам Роман.