Миколай нікого не забуде!

Миколай нікого не забуде!

Миколай нікого не забуде! Багато років триває співпраця львівського Авто-фан-клубу «ЗАЗ-КОЗАК» і Пласту. \"В активі цих організацій чимало добрих справ. Тож і улюблене свято всіх українських дітей – св. Миколая – слушна нагода об’єднати зусилля, щоб подарувати дітлахам радість\", - повідомляє президент цього Клубу, керівник Львівської обласної організації Всеукраїнського автомобільного клубу журналістів Євген Кравс.

Миколай нікого не забуде! Миколай нікого не забуде! Справжня зима, хурделиця та мороз не завадили колоні «Горбатих Запорожців» подолати понад 120 км, щоб привезти до школи-інтернату в Сколе такі очікувані святкові подарунки. Тут понад півтори сотні дітей. Пластуни показали їм виставу про св. Миколая, роздали іменні пакунки від нього. А спортивні м’ячі для школи – подарунок від Футбольного клубу «Львів».

Малюки співали пісень, декламували вірші про св. Миколая. Для найактивніших дітей, які виявили свої таланти, чекав особливий подарунок від клубу «ЗАЗ-КОЗАК» – катання на першому українському автомобілі, який, до речі, наступного року святкуватиме свій ювілей – 50-річчя!

До речі, один з мініатюрних легковичків, що брав участь в акції, після її закінчення «помандрував» до Моршина: перламутровий 43-річний «жужик» дістався в подарунок губернаторові Львівщини Миколаю Кмітю на іменини...

Фото Євгена Кравса