З Новим роком і Різдвом Христовим!

  Веселих свят щиро зичимо всім колегам, друзям та партнерам «Журналістської ініціативи»!

 

З Божої ласки й за добротворчої участі українців, небайдужих до долі своєї держави, зацікавлених у розвитку демократичної, незалежної преси, Фонд у рік ювілею незалежності України ініціюватиме акції, спрямовані на підтримку програм розбудови вільного інформаційного простору, підвищення професійного рівня журналістів, втілюватиме цікаві проекти працівників засобів масової комунікації.

 

Серед наших традиційних пріоритетів залишаються підтримка національного виробника, інформування громадськості про добрі справи партнерів-благодійників. Фонд сприятиме також пропаганді здорового способу життя, масової фізичної культури, автоспорту, туризму, допомагатиме в розвитку культурних надбань, просвітництва, науки, зміцнюватиме матеріально-технічну базу журналістських колективів.

 

Ми щиро вдячні за продуктивну спільну роботу представництвам Фонду в регіонах і зичимо в новому році завжди залишатися на висоті – у своїй творчій роботі, у громадській діяльності та в особистому житті!

 

Хай буде добробут у кожній сім’ї! Хай наша рідна Україна після важких випробувань, які вона пережила в рік Тигра, образно кажучи, не перейде з м’яса на саму моркву чи капусту (вегетаріанський харч – корисний, але ж і «вітамінів» має бути в міру).

 

Здоров’я вам, гарного настрою та почуття гумору!

 

Будьмо разом!

 

Керівництво ВБФ «Журналістська ініціатива»,

адміністрація сайту