«Журналістська ініціатива» підтримує військовий підрозділ Віктора Ожогіна» – Людмила Мех

Тридцять тисяч гривень переказав фонд «Журналістська ініціатива» в травні цього року на волонтерський рахунок, опублікований Національною спілкою журналістів України.

 

  «Наш внесок у допомогу українському війську має цільове призначення, а саме – підрозділу, який очолює заслужений журналіст України Віктор Ожогін (на знімку), – повідомила президент ВБФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех. – Віктор житель Дніпра, наш колега, який у час війни став командиром роти – захищає Україну на Луганщині. На сайті фонду «Журналістська ініціатива» є публікація про героя і його доньку – активну волонтерку. Ми щиро дякуємо також колегам і партнерам з Японії, які підтримують українських журналістів. Завдяки міжнародній співпраці в Японському проєкті (його ініціював житель Сайтами, громадський діяч і редактор журналу Джунічі Ковака) наш фонд лише цьогоріч надав допомогу десяткам працівників ЗМІ в Україні, які нині – на інформаційному фронті».

 

Нагадаємо, очільниця фонду Людмила Мех і віцепрезидент Сергій Шевченко за рекомендацією НСЖУ з травня цього року перебувають у Косові як учасники міжнародної програми захисту журналістів (проєкт Європейського центру свободи преси та засобів масової інформації). Серед партнерів програми – Європейська федерація журналістів, Асоціація журналістів Косова, Національна спілка журналістів України.

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»

 

Перші відгуки надіслали заслужені журналісти України:


 * Супер! Величезне спасибі порядним людям із людським серцем! Хай Господь усіх нормальних збереже у цій жахливій війні із нечистю! (Олексій Семененко)

 

* Ви такі молодці! Дуже, дуже дякуємо всім курсом! (Наталія Черешинська)

 

* Підтримую рішення правління фонду. (Олексій Плаксін)

 

Читайте також: «Віктор Ожогін: морський вузол журналістської дружби»