Джунічі Ковака: «Скуштувавши святковий торт, піду на закупи для українських дітей»

Великий друг України, японець Джунічі Ковака святкує 73-й день народження. «Я в порядку, і я пишу книжку про дефіцит мінералів», – зранку 2 лютого повідомив електронною поштою очільник Японського фонду майбутніх поколінь партнерському фондові в Києві.

 

  «Скуштувавши святковий торт, піду на закупи для українських дітей», – повідомив керівник громадської організації, який зі своїми однодумцями в Сайтамі переживає за Україну. Свої листи він закінчує такими словами: «Засудити путіна до страти! Україна переможе!»

 

ВБФ «Журналістська ініціатива» цього дня привітала громадського діяча й колегу (Ковака-сан – редактор друкованого місячника, що пише про безпеку харчових продуктів і життя). Нагадаємо, наш друг і доброчинець у час російсько-української війни багато допомагає дітям і освітянам, зокрема на Житомирщині й Київщині. Учасникам відомого Японського проєкту в Україні він надсилає в заклади освіти теплий одяг, харчові продукти тощо.

 

      «Наступні подарунки, які я надішлю в Україну, це суп з морепродуктів, чай з морепродуктами та маленькі світлодіодні світильники, – написав Джунічі Ковака в листі українським журналістам. – Зараз я їх готую, а наступного тижня надішлю».

 

Відомо також, що Японський фонд майбутніх поколінь допомагає журналістським об’єднанням в Україні. З його організаційною участю проведено, зокрема, творчий конкурс НСЖУ «Інформаційна передова-2002».

 

Свіжі світлини з Сайтами публікуємо на сайті й бажаємо іменинникові багато років бути в чудовій фізичній формі, робити добрі справи та зміцнювати українсько-японську дружбу!

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»