«Вальс Перемоги» станцювали українські діти в Запоріжжі

  Школярі у місті-мільйоннику Харкові, що перебуває в зоні ворожих обстрілів, показали свою мужність і виконали вальс на тлі школи № 17, знищеної внаслідок атаки рашистського війська – про це повідомив сайт «Обозреватель». На тему «вальсу Перемоги» надіслав для сайту ВБФ «Журналістська ініціатива» новину з прифронтового Запоріжжя й Едуард Бобровицький.

 

У Палаці культури металургів (Запоріжжя) ансамбль бально-спортивного танцю «Стиль», який представляє заклад позашкільної освіти Комунарський районний центр молоді і школярів, уперше в час війни взяв участь у великому конкурсі. У першій і четвертій вікових групах вихованці Наталії Темченко посіли друге місце у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Країна мрій». Сталося це завдяки копіткій щотижневій роботі тренера-хореографа-викладача. Попри всі негаразди і негоди воєнного часу вона знайшла можливість проводити триразові тренування щотижня, прищеплювати дітям любов до мистецтва танцю.

 

  А нещодавно зі США надійшли результати онлайнового виступу старшої групи ансамблю: юних артистів привітали з перемогою на міжнародному фестивалі «New York Starlights». Відеозапис композиції «Вальс Перемоги» набрав 95 балів зі 100 можливих, отож українці посіли перше місце. «Пара ліворуч – мій онук Артем Бобровицький з Оленою, пара праворуч ще один мій онук Павло Бобровицький з Ариною. Хлопцям зараз 12 і 11 років відповідно, а бально-спортивними танцями вони займаються вже сьомий рік», – написав журналіст.

 

Дітей у багатьох областях нашої країни окупанти позбавили можливості відвідувати школи, але не позбавили юних українців любові до своєї Батьківщини.

 

Фото із Запоріжжя Едуарда Бобровицького