Вишиванкова хода в Оулу: вигнання московського біса з європейського дому

      У фінському місті Оулу щотижня відбуваються масові заходи на підтримку України. Зазвичай у них беруть участь і громадяни інших країн, які протестують проти московської агресії, повідомляє Віра Дядченко — співорганізаторка культурних заходів Товариства українців Північної Остроботнії. Світлини з вишиванкової ходи, що відбулася в неділю, надіслали для сайту ВБФ "Журналістська ініціатива" наші громадські кореспонденти.

 

      У Фінляндії добре знають, хто в Європі агресори, терористи та воєнні злочинці. Отож громадськість Суомі бажає Києву якнайшвидшої перемоги над злом – рашизмом – і вірить, що вбивць та загарбників буде належно покарано. Багатьом нині зрозуміло, що війна стала єдиною улюбленою дитиною кремлівського фюрера, який «усі сили своєї дрібної психічно травмованої натури спрямував на одну мету – довести «проклятим пєндосам», що він сильніший» (цитуємо вченого, дипломата й публіциста Сергія Корсунського). Московському вбивці «немає жодного діла ні до своїх дітей, ні до чужих, ні до своїх жінок, ні до всіх інших... Для когось романи Орвелла стали антидотом проти жахіть комунізму, для нього – інструкцією до дій», – написав знавець міжнародної політики. Дуже важливо також, щоб усі зрозуміли одну незаперечну істину: правитель московії — це лише уособлення зла. А само зло — це ті, «хто дав йому владу, хто прагне домінувати й ненавидить кожного, хто не належить до його «скотного двору».

 

Вишиванкова хода – це й велика вдячність нашим героїчним воїнам, чиїми зусиллями, мужністю та майстерністю буде здобуто перемогу. Україна за підтримки всього демократичного світу повертає нині європейцям свободу та безпеку.

 

Пресслужба ВБФ «Журналістська ініціатива»

 

Фото Віри Дядченко