З Днем народження, пані президенте "Журналістської ініціативи"!

  Сьогодні зустрічає свій День народження засновниця й очільниця доброчинного фонду Людмила Григорівна Мех. Хай найбільша мрія іменинниці, народженої в переддень свята Нового року, втілиться в життя уже в прийдешньому році — році наших надій і сподівань усього демократичного світу: перемоги над московським лихом

 

Нині багато представників нашої мирної професії стали в обороні України. Хай же 2024 рік буде таким, що засмутить рашистського агресора й окупанта, а воїнам світла — захисникам України — хай Бог і люди допоможуть і далі бути лише зі щитом, лише переможцем!

 

Нагадаємо, пані Людмила розпочала журналістську діяльність у Київській області, зокрема очолювала редакцію макарівської районної газети (1983—1990). У той час редакційні колективи бородянської, іванківської, поліської, чорнобильської та макарівської районних газет обрали її керівником творчого об'єднання газет Київського Полісся. У грудні 1990 року затверджена відповідальним секретарем Спілки журналістів України. З жовтня 1992 по квітень 1997 року обіймала посаду заступника голови СЖУ з міжнародних питань та позаспілкових зв'язків. З ініціативи й за особистої участі Людмили Мех Спілку журналістів України прийнято в члени Міжнародної федерації журналістів (IFJ). Свого часу Президент України Леонід Кравчук видав указ про святкування Дня журналіста 6 червня — датою відзначення щорічного професійного свята працівників ЗМІ України став саме день прийняття СЖУ до IFJ.

 

    Команда однодумців на чолі з лідером фонду Людмилою Мех втілює в життя журналістські проєкти, серед них і міжнародні, має авторитет серед журналістської спільноти України. Завдяки ефективній співпраці з Японським фондом майбутніх поколінь, який очолює Джунічі Ковака, різноманітну допомогу надано впродовж останніх п'яти років десяткам колег-медійників, ветеранів преси, а також колективам редакцій у більшості областей України.

 

Не один рік і НСЖУ як партнерська організація має надійного соратника в громадській діяльності в медійній сфері та на інформаційній передовій. Як наголосив голова творчої спілки Сергій Томіленко, "бажаємо «Журналістській ініціативі» й надалі згуртовувати українських журналістів та реалізовувати цікаві та потрібні інформаційні кампанії, допомагати колегам, які обрали собі таку нелегку, але потрібну людям професію".

 

З Днем народження пані президенте!

 

Команда фонду