Ольга Куліш очолила управління інформаційної політики Держкомтелерадіо

  Заслужений журналіст України Ольга Володимирівна Куліш призначена на посаду начальника Управління інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення України, повідомила інформаційна служба НСЖУ.

 

Цю керівну посаду обійняла досвідчена журналістка, медіаменеджерка та експертка, яка свого часу очолювала Волинську обласну держтелерадіокомпанію, а останнім часом працювала в підрозділах інформполітики Міністерства оборони України. Також Ольга Куліш – секретар Національної спілки журналістів України (це один з керівних органів Спілки журналістів), зазначив голова НСЖУ Сергій Томіленко (новину розміщено на вебсайті НСЖУ).

 

«Волинська газета» з приводу призначення додає, що Ольга Куліш упродовж багатьох років успішно працювала пліч-о-пліч з гендиректором ВОДТРК Святославом Пирожком. А коли Святослав Костянтинович пішов на заслужений відпочинок, підхопила естафету поколінь і наповнила волинську тележурналістику новим конструктивним змістом.

 

«Утім, внаслідок непрофесійного «роздержавлення» та «реформування» медіа місця в структурах «Суспільного» для Ольги Куліш не знайшлося, – пише «Волинська газета». – Тому вона вийшла на державний рівень, виграла відкритий конкурс і впродовж багатьох років працювала на відповідальних посадах у системі Міністерства оборони України. І ось – чергове професійне досягнення, котре піде на користь як професійній українській журналістиці загалом, так і її потужному волинському сегментові зокрема».

 

Фонд «Журналістська ініціатива» також вітає з призначенням на відповідальну посаду свою активістку Ольгу Куліш, яка багато років керувала на громадських засадах представництвом фонду у Волинській області.

 

Людмила Мех