Віцепрезидент

 

 

Мех Олена Валеріївна – віцепрезидент ВБФ "Журналістська ініціатива".


Народилася 9 березня 1977 року в Переяславі-Хмельницькому Київської області. У 1999 році з відзнакою закінчила Інститут журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, а згодом  аспірантуру цього ВНЗ.

 

Кандидат філологічних наук. Дисертація за спеціальністю журналістика на тему «Служби із зв’язків з громадськістю в органах виконавчої і законодавчої влади та місцевого самоврядування на сучасному етапі розвитку України». Володіє англійською, фінською мовами.

З 1999 року працювала менеджером по зв’язках зі ЗМІ, керівником прес-служби депутатської групи "Відродження регіонів" у Верховній Раді України, прес-секретарем заступника Голови Верховної Ради, помічником-консультантом народного депутата України, керівником прес-служби фракції "Демократичний союз", прес-секретарем Міністра Кабінету Міністрів України, керівником прес-служби фракції Народно-демократичної партії, PR-директором Державного підприємства «Нові технології», керівником інформаційної служби Міжнародного дитячого центру "Артек", була членом редколегії журналу "Артек". Очолювала прес-службу Державної служби автомобільних доріг України.

Член Національної спілки журналістів України. Голова підкомітету Громадянського парламенту жінок України (з 2003 року). З часу створення ВБФ "Журналістська ініціатива" – у його керівних органах. З 2004-го – координатор Всеукраїнського автомобільного клубу журналістів.

Учасниця міжнародних автопробігів, ралі журналістів, виїзних пресклубів.

    Відзначена дипломом переможця у творчому конкурсі на краще висвітлення VI Міжнародного журналістського автопробігу "Дорога до Криму: проблеми та перспективи" (2004).

 

Лауреат Всеукраїнської акції "Лідер народної довіри" в номінації "Кращий прес-секретар українського парламенту" (2003).

 

Нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2010) за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку державного підприємства "Міжнародний дитячий центр "Артек", сумлінну працю та високий професіоналізм. 


E-mail: [email protected]