Всеукраїнський семінар «Культура мови – культура нації»

Фонд «Журналістська ініціатива» спільно з Держкомтелерадіо України, Черкаською облдержадміністрацією, Черкаською ОДТРК «Рось», Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Співдружністю працівників інформаційних видань України 3–5 квітня 2008 року проведе в Черкасах Всеукраїнський семінар «Культура мови – культура нації».

Всеукраїнський семінар «Культура мови – культура нації» У організації семінару, на який запрошено більш як 50 редакторів україномовних друкованих видань, теле- і радіожурналістів, беруть активну участь учені Інституту журналістики (директор Володимир Різун). Науковці зроблять кваліфікований огляд регіональної преси, результати якого буде обговорено в товариській розмові під час засідання круглого столу в Черкаському національному університеті ім. Б.Хмельницького.

У програмі триденного семінару також ознайомлення з маршрутом першої Державної програми «Золота підкова Черкащини» (Шевченківський національний історико-культурний заповідник, Звенигородський район), музеями Кобзаря, Василя Симоненка, краєзнавчим і прес-конференція з головою Черкаської облдержадміністрації Олександром Черевком. Крім того, 4 квітня відбудеться засідання дискусійного клубу. Організаційні заходи, пов’язані з перебуванням колег на Черкащині, забезпечує колектив ОДТРК «Рось» (генеральний директор – заслужений журналіст України Михайло Калініченко).

Відвідання шевченківських місць (Моринці, Шевченкове та ін.) – це не лише пізнавальна програма, а й унікальна можливість спільно з колегами-журналістами долучитися до витоків духовності нашого народу.


Фото з архіву ВБФ «Журналістська ініціатива» (Черкащина зустрічає учасників IX Міжнародного автопробігу журналістів «Дорога до Криму: проблеми та перспективи», 6.06.2007)