ІХ міжнародний журналістський автопробіг “Дорога до Криму: проблеми та перспективи”

ІХ міжнародний журналістський  автопробіг “Дорога до Криму: проблеми та перспективи”
З 6 по 15 червня н.р. відбудеться ІХ міжнародний журналістський автопробіг “Дорога до Криму: проблеми та перспективи”. Організаторами цієї широкомасштабної акції є Всеукраїнський автомобільний клуб журналістів разом зі Всеукраїнським благодійним фондом “Журналістська ініціатива”, Українським фондом Миру, Громадянським Парламентом жінок України та Департаментом ДАІ МВС України. Міжнародний журналістський автопробіг “Дорога до Криму: проблеми та перспективи”, як і попередні роки, стартує 6 червня – в День українського журналіста .
В акції візьмуть участь близько 25 екіпажів загальнонаціональних і регіональних ЗМІ нашої країни, а також колеги з Литви, Росії, Польщі та Німеччини. Інформаційними партнерами автопробігу, як і минулого року, виступають майже 200 електронних та друкованих ЗМІ. Генеральний радіопартнер акції – «Гала радіо», генеральний телевізійний партнер – програма «Автоконтинент» (ТРК «Ера»), генеральний друкований партнер - Співдружність працівників інформаційно-рекламних видань України .
Визначальною ідеєю автопробігу буде висвітлення в ЗМІ організації відпочинку дітей в різних областях нашої держави і, зокрема, в Криму.
Старт ІХ міжнародного автопробігу журналістів буде істотно відрізнятися від шести попередніх : адже замість урочистостей на площі Конституції Верховної Ради України, учасники акції планують почути напутні побажання від мешканців одного з дитячих будинків Києва , над якими шефствують працівники ЗАТ « ПРО 100 страхування»- традиційного партнера і генерального страховика автопробігу «Дорога до Криму : проблеми та перспективи»
Маршрут автопробігу проляже через старовинний Переяслав-Хмельницький . Одне з трьох найдревніших міст Київської Русі нинішнього року святкує 1100 років першої літописної згадки про місто. Наступна зупинка - місто = курорт Миргород, де журналісти відвідають підприємство, що виробляє славнозвісну „Миргородську” – улюблену мінеральну воду учасників автопробігу. Цього ж дня журналісти зупиняться у Черкасах, де відбудеться святкова програма , приурочена Дню українського журналіста. Наступного дня учасники автопробігу вирушать за унікальним історичним маршрутом - «Золота підкова Черкащини».
З 8 червня розпочнеться втілення кримської програми автопробігу: висвітлення у ЗМІ можливостей і реального стану відпочинку дітей на сонячному півострові. Євпаторія, Саки, морське узбережжя Бахчисарайського району і міжнародний дитячий центр «Артек». Саме тут , в країні дитячих мрій , як влучно називають цю унікальну територію кілька поколінь артеківців , 10 червня відбудеться традиційне видовищне ралі журналістів. Потім -Ялта, і на прохання іноземних журналістів- екскурсія до Лівадійського Палацу. Наступна зупинка журналістів – Феодосія, де запланована благодійна акція у місцевому дитячому будинку. Продовжуючи традицію, працівники ЗМІ знову завітають до своїх підопічних з цінними подарунками від спонсорів та організаторів автопробігу, дізнаються про новинки у дитячому закладі, в міру можливості допоможуть вирішити проблеми. Ознайомлення з туристичною інфраструктурою міста, організацією відпочинку дітей , спілкування з представниками влади в регіоні- все це в програмі автопробігу.
Запрошуємо ваш екіпаж взяти участь в автопробізі. Просимо до 10 травня надіслати дані по екіпажу та автомобілю. Необхідно вказати марку авто, № кузова, об’єм двигуна, бензобака, водійський стаж, Просимо направити на нашу електронку fond@ tviy.com.ua.
Прес-служба ВБФ „Журналістська ініціатива”
8(044)239-10-14,8(050)312-31-07;8(067)500-19-33