Прес-конференція в Укрінформі з нагоди старту автопробігу

В Укрінформі (Київ) 3 червня проведено прес-конференцію з нагоди старту в День журналіста Х Міжнародного автопробігу «Дорога до Криму: проблеми та перспективи». У заході Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива» взяли участь Людмила Мех, президент Фонду і Всеукраїнського автомобільного клубу журналістів, Олексій Бєлов, начальник управління маркетингу ЗАТ «ПРОСТО-страхування»; Валентина Рабцун, керівник представництва Фонду в Черкаській області, перший заступник генерального директора ОДТРК та Дмитро Олтаржевський, керівник відділу по зв\'язках із громадськістю IDS Group.

Представники оргкомітету автопробігу інформували про маршрут, програму, склад учасників акції. Зазначено, зокрема, що під час поїздки журналісти ознайомляться з досвідом роботи провідних підприємств країни, оглянуть визначні історико-культурні пам’ятки, візьмуть участь у прес-конференціях, рейдах з безпеки дорожнього руху, змаганнях з автослалому «Кримське літо-2008» в МДЦ «Артек». У Криму, окрім популяризації рекреаційних можливостей цього регіону, преса зверне особливу увагу на організацію відпочинку дітей у різних за формою власності оздоровчих і лікувальних закладах, на розвиток зеленого туризму, а також проведе доброчинні акції. Подорож, яка буде водночас і напруженою репортерською працею, висвітлюватимуть більш як 200 засобів масової інформації в нашій країні, Польщі, Росії, Білорусі, Туреччині.

Прес-конференція в Укрінформі з нагоди старту автопробігу Прес-конференція в Укрінформі з нагоди старту автопробігу Представник генерального спонсора й генерального страховика автопробігу ЗАТ «ПРОСТО-страхування» Олексій Бєлов, повідомив, що підтримка журналістських акцій є складником широкої соціальної діяльності компанії, яка допомагає також Київському міському будинку дитини імені М. Городецького у Ворзелі на Київщині, благодійному фондові соціального захисту ветеранів Великої Вітчизняної війни, спеціалізованій школі для дітей-аутистів, підтримує дитячі мистецькі заходи. Сталий динамічний розвиток компанії, розбудова її агентської мережі, бізнес-активність (на всій території України здійснюють страхування 27 філій і 28 центрів продажів) дають змогу приділяти більше уваги соціальним проектам. Питання традиційної підтримки акцій ВБФ «Журналістська ініціатива» виробником продукції торгової марки «Миргородська» висвітлив на прес-конференції і Дмитро Олтаржевський. Репортери з різних країн відвідають місто-курорт Миргород на Полтавщині, побувають на заводі мінеральних вод, з перших уст дізнаються від його керівництва про здобутки й досвід діяльності цього сучасного й потужного підприємства.

Валентина Рабцун відповіла на запитання журналістів про черкаську частину програми автопробігу, в якій заплановано зустріч з головою облдержадміністрації Олександром Черевком (він розповість про реалізацію державної туристичної програми «Золота підкова Черкащини»). Потім колеги з обласної держтелерадіокомпанії “Рось” на чолі з заслуженим журналістом України Михайлом Калініченком запросять інтернаціональний колектив на вечір з нагоди професійного свята. А 7 червня «преса на колесах» творчо попрацює на маршруті «Золотої підкови»: Черкаси – Мельники – Холодний Яр – Мотроненський монастир – Суботів – Чигирин. Далі шлях автокаравану проляже через Світловодськ (відвідання Кременчуцької ГЕС, прес-конференція з в. о. міського голови Геннадієм Френкелем). Наступного дня репортерський десант висадиться в Миколаєві, де розпочнеться брифінг у філії ЗАТ «ПРОСТО-страхування». Після спільної роботи з миколаївськими колегами на чолі з головою обласної організації НСЖ України Миколою Стеценком автокараван візьме курс на Феодосію.

Прес-конференція в Укрінформі з нагоди старту автопробігу У Криму учасники міжнародної акції завітають до підшефного дитячого будинку, порадують його вихованців подарунками, розповіла Людмила Мех. Під час інших планових заходів ознайомляться з організацією відпочинку в регіоні (селище Орджонікідзе), оглянуть історичні й культурні пам’ятки, побувають на морській прогулянці. У Сімферополі 11 червня заплановано прес-конференцію з керівництвом АР Крим, а по обіді вершники сталевих коней вирушать до Міжнародного дитячого центру «Артек». У неформальній обстановці журналісти, призери змагань з автослалому поспілкуються з юними жителями “країни дитячих мрій” на теми професійної та водійської майстерності. На прес-конференції з участю генерального директора МДЦ «Артек» Бориса Новожилова представники “четвертої влади” дістануть відповіді на всі запитання щодо роботи міжнародного дитячого центру. У Бахчисараї буде ще одна прес-конференція – з головою райдержадміністрації Ільмі Умеровим. А передостання доба мандрівки, як обіцяють її організатори, запам’ятається відвіданням найпотужнішого на півострові водоспаду Джур-Джур і об’єктів зеленого туризму в мальовничій гірський місцевості. Звідти 14 червня автокараван візьме курс на столицю. А вже за кілька днів після повернення учасники акції проведуть підсумкову прес-конференцію в Києві, на якій буде оголошено творчий конкурс на краще висвітлення у ЗМІ ювілейного автопробігу.

На знімках: під час прес-конференції в Укрінформі.

Фото Сергія Шевченка