«ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ «ГОРБАТОГО «ЗАПОРОЖЦЯ»

«ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ «ГОРБАТОГО «ЗАПОРОЖЦЯ» Цьогоріч львів’янам не вдалося перевершити рекордне досягнення, пов’язане з українським міні-автомобілем...

На святкуванні 48-ї річниці випуску «Горбатого «Запорожця» в рамках Міжнародного автомобільного салону «АвтоТЕХ-2008» діти зі львівських шкіл спробували довести рекорд до цифри 25 (торік на святкуванні 750-річчя Львова до салону ЗАЗ-965 помістилося 24 місцевих пластуни, тоді ж і було зафіксовано це офіційне досягнення у Книзі рекордів України). Нині вдалося знову «запакувати» в салон 24 дитини, проте сукупна вага учасників на 85 кг менша. Отож фантастичний рекорд – 24 особи (895 кг) встояв.

«ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ «ГОРБАТОГО «ЗАПОРОЖЦЯ» У програмі святкування «Дня народження «Горбатого «Запорожця» – спільний з ДАІ шоу-урок із вивчення правил вуличного руху для школярів молодших класів і дітей зі львівських шкіл-інтернатів. Урок і спеціалізовані вікторини провела майор міліції Світлана Добровольська. Перед дітьми з тематичним КВК виступили переможці цьогорічного конкурсу дитячих колективів в Артеку – колектив ЗОШ №42 та дитячі фольклорні гуртки «Шоу світ» та «Веселі діти» (керівник Надія Киянка).

«ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ «ГОРБАТОГО «ЗАПОРОЖЦЯ» Для учасників свята розрізали великий святковий торт. Сукупна вага цьогорічних ласощів – 48 кг, саме стільки років нашому автоювілярові... Журі визначило кращі «Запорожці» на святі. Кубками й призами нагороджено оригінальний автомобіль, кращий тюнінгований автомобіль, найкраще розмальоване авто. Машини, що приїхали до Львова на свято, взяли участь у авторалі за легендою «Львівський лабіринт-2008».

Організатор цієї акції - Авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК», який очолює координатор Всеукраїнського автомобільного клубу журналістів по зв’язках з польськими та німецькими колегами, голова Львівської обласної організації Клубу Євген Кравс, активний учасник акцій ВАКЖу та ВБФ \"Журналістська ініціатива\".

Авто-фан-клуб «ЗАЗ-КОЗАК» висловив подяку партнерам акції Концерну «Галнафтогаз», мережі автозаправок «ОККО» (за подарунки переможцям тематичних вікторин) та Концернові «Хлібпром» (за великий святковий торт для дітей).

Фото Євгена Кравса