АНОНС ПОДІЇ! Авторалі журналістів «Київська осінь-2008»

Всеукраїнський автомобільний клуб журналістів (ВАКЖ), Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива» та Департамент ДАІ МВС України за підтримки Київської міської державної адміністрації проводять 19 жовтня цього року в столиці України ювілейне X Міжнародне журналістське авторалі «Київська осінь-2008». Найцікавіша й найбільш видовищна частина програми розпочнеться в неділю з 12:00 на Майдані Незалежності.

«Цю масштабну акцію, яка щороку збирає не лише представників преси нашої держави, а й колег з близького та далекого зарубіжжя, започаткували громадські об’єднання журналістів України, – розповіла голова оргкомітету акції президент ВАКЖу і ВБФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех. – У попередні роки в ралі брали участь майстри пера й мікрофона з Литви, Німеччини, Перу, Польщі, Росії, Туреччини та інших країн. Не виняток і нинішня осінь. Дехто з іноземних колег, які стартуватимуть у неділю на Хрещатику, – активні учасники журналістських автопробігів, що проводяться в Україні з 1999 року. Як завжди, покажуть свою вправність у керуванні автомобілем відомі професіонали в царині української преси – Олексій Мочанов (Перший автомобільний канал, програма « Екіпаж»), Олексій Ліканов (журнал «Сигнал»), Володимир Количев (тижневик «2000»), Ігор Сєдой (телевізійна авторська програма «Зелений фургон» з Одеси) та інші. На призерів чекають медалі ВАКЖу в декількох номінаціях. Урочисте вручення нагород відбудеться на Майдані Незалежності одразу після змагань.

Напередодні (18 жовтня о 12:00) в Укрінформі відбудеться прес-конференція з організаторами й партнерами «Київської осені-2008». Там буде оголошено переможців у творчому конкурсі на краще висвітлення Х Міжнародного автопробігу журналістів «Дорога до Криму: проблеми та перспективи» й робіт, поданих на Міжнародний відкритий творчий конкурс журналістів «Срібне перо».

Генеральний спонсор і генеральний страховик автомобільного ралі незмінний впродовж останніх років – це ЗАТ «ПРОСТО-страхування» (голова правління Віктор Лаврусенко). Генеральний партнер друкованих видань – Співдружність працівників інформаційних видань України (голова ради Віктор Шпак), генеральний телевізійний партнер – Перший Автомобільний канал, радіопартнер – Гала Радіо. Серед інформаційних партнерів – Національна радіокомпанія України, Укрінформ, Парламентський телеканал «Рада», Київська державна регіональна телерадіокомпанія, програма ТРК «Ера» «Автоконтинент», тижневики «2000», «Автопрофи», газети «Іменем Закону», «Експрес-об’ява», рекламна агенція «Адат Курсор» та інші».

Організатори ювілейного ралі готують учасникам сюрпризи, а сама подія, як очікується, приверне увагу численних уболівальників.


Довідки: тел. 239-10-14; 8(50)312-31-07; 8(067)500-19-33.