Усі на Хрещатик 19 жовтня!

Усі на Хрещатик 19 жовтня!

Усі на Хрещатик 19 жовтня! Усі на Хрещатик 19 жовтня! Усі на Хрещатик 19 жовтня! Напередодні ювілейного X Міжнародного журналістського авторалі «Київська осінь-2008» 18 жовтня в Укрінформі відбулася прес-конференція з організаторами й партнерами акції. На цьому зібранні оголошено й імена переможців у творчому конкурсі на краще висвітлення Х Міжнародного автопробігу журналістів «Дорога до Криму: проблеми та перспективи», який проведено в червні цього року. Лауреатам вручено дипломи. З-поміж переможців у творчому змаганні – Світлана Глушенок, Володимир Количев, Олексій Плаксін, Мар’ян Ринкевич (Варшава, Польща), Олександр Ткаченко, Володимир Черкун, Катерина Шевцова, Сергій Шевченко.

Усі на Хрещатик 19 жовтня! Усі на Хрещатик 19 жовтня! У прес-конференції взяли участь: президент Всеукраїнського автомобільного клубу журналістів і Всеукраїнського благодійного фонду «Журналістська ініціатива» Людмила Мех; заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України Сергій Будник; представник генерального спонсора і генерального страховика автомобільного ралі – начальник управління маркетингу ЗАТ «ПРОСТО-страхування» Олексій Бєлов; представник генерального телевізійного партнера – телеведучий Олексій Мочанов (Перший Автомобільний канал); голова ради генеральних директорів ОДТРК України Віктор Пасак. Авторалі «Київська осінь-2008» проводиться цього року 19 жовтня в столиці України на Хрещатику (початок змагань о 12:00).

Усі на Хрещатик 19 жовтня! Усі на Хрещатик 19 жовтня! Серед учасників ювілейної акції – журналісти, що представляють пресу України, Туреччини, Ірану, а також міжнародні видання, які надходять до Росії, Білорусі та інших країн. Промовці на прес-конференції зазначили, що авторалі, яке щороку збирає не лише представників преси нашої держави, а й колег з близького та далекого зарубіжжя, започаткували авторитетні громадські об’єднання журналістів України. У попередні роки в ралі брали участь майстри пера й мікрофона з Литви, Німеччини, Перу, Польщі, Росії, Туреччини та інших країн. Не виняток і нинішня осінь. Дехто з іноземних колег, які стартуватимуть у неділю на Хрещатику, – активні учасники журналістських автопробігів, що проводяться в Україні з 1999 року. А співорганізатори ралі, як і автомарафонів, незмінні – Всеукраїнський автомобільний клуб журналістів, Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива» та Департамент ДАІ МВС України. З-поміж інформаційних партнерів – Національна радіокомпанія України, Укрінформ, Парламентський телеканал «Рада», Київська державна регіональна телерадіокомпанія, програма ТРК «Ера» «Автоконтинент», тижневики «2000», «Автопрофи», газети «Іменем Закону», «Експрес-об’ява», рекламна агенція «Адат Курсор» та інші».

Усі на Хрещатик 19 жовтня! Усі на Хрещатик 19 жовтня! Очікується, що покажуть свою вправність у керуванні автомобілем відомі професіонали в царині української преси – Олексій Мочанов (Перший автомобільний канал, програма «Екіпаж»), Олексій Ліканов (журнал «Сигнал»), Володимир Количев (тижневик «2000»), Ігор Сєдой (телевізійна авторська програма «Зелений фургон» з Одеси). Виїдуть на старт і кілька "горбатих запорожців", на яких прибули до столиці зі Львова члени Авто-фан-клубу "ЗАЗ-Козак". На призерів змагань чекають медалі ВАКЖ у декількох номінаціях. Урочисте вручення нагород відбудеться на Майдані Незалежності одразу після змагань. На прес-конференції в Укінформі Людмила Мех виконала почесне доручення, вручивши віце-президентові ВАКЖ, керівникові Черкаської обласної незалежної телекомпанії «Ятрань» Миколі Ратушному Почесну грамоту Кабінету Міністрів України.

Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива»

Фото Сергія ШЕВЧЕНКА