Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008»

Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008»

Автослалом на Хрещатику
Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008»
Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» У Києві 19 жовтня відбулися видовищні змагання з автослалому – ювілейне X Міжнародне журналістське авторалі «Київська осінь-2008». Акцію провели в центрі столиці на Майдані Незалежності Всеукраїнський автомобільний клуб журналістів (ВАКЖ), Всеукраїнський благодійний фонд «Журналістська ініціатива» та Департамент ДАІ МВС України. Тисячі глядачів зібралися подивитися на це спортивне свято й учасники заїздів їх не розчарували. Свою вправність у керуванні автомобілями показали відомі професіонали в царині преси – газетярі, теле- і радіорепортери. Серед почесних гостей також були авторитетні журналісти, один з них – голова ради генеральних директорів обласних державних телерадіокомпаній України, генеральний директор Київської регіональної ДТРК Віктор Пасак.

Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Найбільш ефектними були показові заїзди у виконанні Олексія Мочанова (Перший автомобільний канал, програма «Екіпаж»): висока швидкість, круті розвороти, виск гальм, дим з під шин... До слова, в одному з показових заїздів штурманом у нього був представник співорганізатора «Київської осені-2008» заступник начальника Департаменту ДАІ МВС України генерал-майор міліції Сергій Будник (на знімках: показовий заїзд Олексія Мочанова; учасників ралі вітають пілот – зірка телебачення і штурман – вищий офіцер МВС України).

Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Уболівальники, які взяли у щільну «облогу» майдан, не шкодували долонь на підтримку земляків і їхніх колег, що представляють ЗМІ Туреччини, Ірану, а також інших гостей Києва, зокрема шанувальників «запорожців» (модель ЗАЗ-965 – «горбатий») з єдиного в Україні львівського Авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» (президент – координатор ВАКЖ Євген Кравс). Коментували захопливі змагання голова оргкомітету акції президент ВАКЖ і президент ВБФ «Журналістська ініціатива» Людмила Мех, віце-президент ВАКЖ Максим Нефьодов та представник Авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак» Володимир Кулинич. Організатори ювілейного ралі підготували й обіцяні сюрпризи: в одному з екіпажів, який представляв редакцію міжнародного ілюстрованого журналу «Твое собачье дело», разом з водієм (шеф-редактором Павлом Лещинським) та штурманом (літературним редактором Світланою Лещинською) виборювали перемогу два симпатичних собаки: середньоазійський вовкодав Ханка та аффенпінчер Барні.

Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» У класі машин з об’ємом двигуна до 1,6 куб. см. переміг інтернаціональний екіпаж у складі пілота Олексія Плаксіна (всеукраїнський тижневик «Іменем Закону») та штурмана Ліюси Тагі Келані (іранський журнал «Джаде абрішан» – «Шовковий шлях»). «Срібло» здобув Ігор Подольський, який представляв український автомобільний медіа-холдинг (журнал «За рулем»). «Бронза» – у сімейного екіпажу Володимира та Ірини Количевих (всеукраїнський тижневик «2000» і журнал «Идеальный дом»). До шістки найкращих увійшли також сімейний екіпаж у складі Вадима Реуцького і Людмили Каткової (міжнародний автомобільний діловий тижневик «Автопрофи»), Павло Данченко на ексклюзивному автомобілі ЗАЗ-Революшн та сімейний екіпаж кореспондента турецького державного інформаційного агентства «Джиган» Юнуса Ердогду.

Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» У класі більш потужних автомобілів абсолютний результат показав координатор ВАКЖ Дмитро Возний, який виступив поза конкурсом, бо очолював суддівську бригаду на цих змаганнях, штурманом була Ольга Бєлова, яка представляла журнал «Робота для жінок». З-поміж призерів у цьому класі автомашин журналісти Ігор Сєдой і Олег Міхно (телевізійна авторська програма «Зелений фургон» з Одеси), Юрій Надуда і Оксана Хмара (газета «Експрес-об’ява» і Співдружність працівників інформаційних видань України). Завзято боровся за призове місце й екіпаж минулорічного переможця осінніх журналістських ралі Миколи Ратушного з Черкаської обласної незалежної телекомпанії «Ятрань» – він генеральний директор цієї телекомпанії і віце-президент ВАКЖ. А сил учасникам заїздів додавав на Майдані... пункт гарячого харчування (чай, кава, бутерброди, печиво), що, як і торік, з власної ініціативи розгорнув член ВАКЖ Дмитро П’ятак.

Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008»Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Усім призерам вручено медалі Всеукраїнського автомобільного клубу журналістів. Спеціальними медалями ВАКЖ («Відчайдушним дамам») відзначено жіночий екіпаж у складі Любові Орещенко та Наталії Черешинської (всеукраїнський діловий аграрний тижневик «Аграрний тиждень Україна»). Медаль «За волю до перемоги» здобув екіпаж 5 каналу: оператори Рустам Ходжиєв та Орест Пона, які виступали на автомобілі ВАЗ 2101 (1987 року випуску). Приз глядацьких симпатій дістався Василеві Конету з Червонограда (Львівська область): він демонстрував слалом на «горбатому» ЗАЗі з таким само «зазівським» саморобним причепом.

Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008» Нагадуємо, що генеральний спонсор і генеральний страховик «Київської осені-2008» незмінний впродовж останніх років – ЗАТ «ПРОСТО-страхування» (голова правління Віктор Лаврусенко, начальник управління маркетингу Олексій Бєлов). Генеральний партнер друкованих видань – Співдружність працівників інформаційних видань України (голова ради Віктор Шпак), генеральний телевізійний партнер – Перший автомобільний канал (генеральний продюсер Ірина Твердовська). Серед інформаційних партнерів – Національна радіокомпанія України, Укрінформ, Парламентський телеканал «Рада», Київська державна регіональна телерадіокомпанія, програма ТРК «Ера» «Автоконтинент», тижневики «2000», «Автопрофи», газети «Іменем Закону», «Експрес-об’ява», рекламна агенція «Адат Курсор» та інші. Загалом журналістську акцію висвітлюють до 200 засобів масової інформації.

Прес-служба ВБФ «Журналістська ініціатива»

Фото Сергія Шевченка

* * *

ОФІЦІЙНІ РЕЗУЛЬТАТИ МІЖНАРОДНОГО РАЛІ ЖУРНАЛІСТІВ "КИЇВСЬКА ОСІНЬ-2008"

Автослалом на Хрещатику. Підсумки Х Міжнародного авторалі журналістів «Київська осінь-2008»